Tır Oyunu

Tır Oyunu

Tır oyunu indir ücretsiz Euro Truck Simulator birbirinden güzel şöforlük yaparak tır sürme yeteneklerimizi sınadığımız simülasyon türünde tek tır oyunudur.

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan10.0

Tır oyunu indir ücretsiz Euro Truck Simulator birbirinden güzel tırlara şöforlük yaparak yeteneklerimizi sınadığımız simülasyon türünde tek tır oyunudur.

Avrupa yollarını karşımıza seren Euro Truck Simulator Avrupa orijinli uzun yük tırlarını kullanmamıza imkan sağlayan tek tır simülasyonudur.

Tır Oyunu Kendi Tır krallığını kur

Oyunu ön tasarıya çıkaran en devasa özelliği gerçekçiliğidir. Oyundaki yollar tamamiyle realite Avrupa yollarının yansıması olarak oyuna aktarılmıştır ve kentler de yeniden Avrupa’daki realite şehirlerin dijital versiyonlarıdır. Tır oyunu indir

Oyunda kullandığımız tırlar her detayıyla birebir oyuna aktarılmıştır; tırların yüksek nitelik modellemelerinin yanısıra kokpitleri ve direksiyonun ve göstergelerin bulunduğu iç bölüm bütün gerçekçiliği ile oyunda yer almakta.

Oyunda yolculuk yapar iken hızımızı, azalan benzinimizi, motor hararetini kokpit içindeki göstergelerden takip edebiliyoruz ve sileceklerimizi çalıştırabiliyoruz.

Oyuncu kokpit içinde sağa ve sola doğru bakabiliyor ve şöfor koltuğunda kendisi oturuyormuş gibi farkedebiliyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *