Rage 2

Rage 2

Rage 2, Avalanche Studios doğrulusunda tasarlanan ve Bethesda’nın yayınladığı kendisine ilişkin tarza bulunduran tek aksiyon...

Rage 2, Avalanche Studios doğrulusunda tasarlanan ve Bethesda’nın yayınladığı kendisine ilişkin tarza bulunduran tek aksiyon oyunudur.
2010 seneninde çıkan Rage oyununun devamı olarak çıkarılmaya hazırlanan Rage 2, mayıs ayında PC, PS4, Xbox One platformlarına çıkıyor.
Birinci şahıs bakış açısı başka bir deyişle FPS türünde olan Rage 2, kıyamet ertesi tek dünyada açık dünya haritada geçiyor.
Rage 2 üstünde oyuncular açık dünyada Walker adlı karakterleri yönetiyorlar ve muhtelif görevleri adına getirmeye çalışıyorlar.
Oyuncular, cinsiyetleri, maharetleri ya da kıyafetleri gibi Walker’in kimi nitelikleri üstünde muayene sahibi olurlar.
Walker, kanat çubuğu gibi silahların geri dönüşü de dahil olmak suretiyle düşmanlara karşı savaşmak için muhtelif sıcak silahlar ve aletler kullanabilir.
Oyuncular Walker’ın Nanotrite tabanlı güçlerle becerilerini henüz da geliştirebilir ve kafi miktarda enerji toplanır toplanmaz Overdrive ismi verilen tek modu aktive eder.
Sonuç olarak, Walker’in silahları daha çok hasar verir, düşmanlar daha çok enerji harcar ve daimi iyileşir – oyunculara düşmanları biçmek için saldırgan tek yol verir.
Özel güçler ve beceri çoğaltıcı rol oynayan ilk oyundan nanotritler, muhabere verimliliğini çoğaltmak için de kullanmak mümkün.
Rage 2 bu arada, kamyonun, arabaların ve jiroskopların da dahil bulunduğu vasıta savaşını içeriyor, futbolcu oyunun dünyasında herhangi bir aracı devam ediyor.
Rage 2 içinde, oyuncular tek asteroit doğrulusunda vurulduktan ardından tehlikeli mutantların yaşadığı tek dünyada yaşamak mecburiyetinde olan nihai korucu Walker’ı ele geçiriyor.
İnsanoğlunun fazlalığı can verdi, yanlızca kasvetli tek çoraklık kısmı geride kaldı.
Yeni yerleşim yerleri ve fraksiyonlar meydana çıkarken, bütün bu sefalette, Müessese olarak bilinen tek küme kendilerini yeni askeri efor olarak ilan etti.
Bu nedenle, diktatörlüğünü pekiştirmek için kıymetli nano teknolojisinin peşinde olan Walker, bu nedenden dolayı en uygun tek amaç durumuna getiriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *