PUBG Lite Türkiye
  • Ücretsiz
  • DilTürkçe
  • Boyut64 MB
  • VersiyonLİTE

PUBG Lite Türkiye

PUBG Lite Türkiye indir bundan sonra para ödemeden indirilebilir halde. Daha eskiden PUBG Project Thai olarak tanıtılan oyun düşük planlı PC ‘ler içindir

Pubg Lite Türkiye indir, Geçtiğimiz zamanlarda düşük donanımlı bilgisayarlar için fiyatsız Liteversiyonu yayınlanmıştı. Bu versiyon ile birlikte düşük donanımlı bilgisayarlarda PUBG oynama olanağı yayınlayan üretici firma, yapan bulunduğu yorumlama ile birlikte mevzubahis sürümün deneme edilmeye başlandığını ve şu an için Tayland ile hudutlu kalacağını belirmişti. PUBG Lite indirerek düşük donanımlı cihazlarda iyi tek PUBG tecrübesi yaşayabilirsiniz.

PUBG Lite Türkiye indir bundan sonra para ödemeden indirilebilir halde. Daha eskiden PUBG Project Thai olarak tanıtılan oyun düşük planlı PC ‘ler için lanse edildi. PUBG Lite PC indirilmeye açıldı.

Hatta fiyatsız. PUBG Lite versiyonu PC’nize indirerek grafik ayarlarını kısmadan, kasma meselesi yaşamadan, FPS artırmayla uğraşmadan kesintisiz PUBG oynamanın tadını sürersiniz. Düşük düzenek gereksinimine gereksinim duyan PUBG Lite PC sürümü, orijinal PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS deneyiminden defa değişik değil.

Hatta PUBG Lite PC sürümünde kalifiye içerikler hazırlanmış. PUBG Corp., PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite‘ın beta sürecini bu gün itibarı ile adeta başlattı.

Sistem arkadaşı, oynaması fiyatsız versiyon oyunun PC sürümünü esas alıyor. Görsel olarak ise PUBG Mobile‘dan bir miktar henüz güzel gözüküyor diyebiliriz.

PUBG Lite‘ta, Erangel ve Miramar‘ı barındıran oyunda 100 kişilik maçlar yapabiliyorsunuz.

No tags for this post.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *