Mta San Andreas

Mta San Andreas

Mta San Andreas indir, ücretsiz Gta san andreas oyunun indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra çevrim içi oynamanızı sağlayan ufak boyutlu bir yamadır.

Mta San Andreas indir, ücretsiz Gta san andreas oyunun indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra çevrim içi oynamanızı sağlayan ufak boyutlu bir yamadır.

Mta ile oyuna bir çok eklenti kurulu olarak gelmektedir. Kişilerin kendi tercihlerine göre araçlar,evler,fazla karakterler ve haritalar olarak gelmektedir. Mta ile kendi haritanızı oluşturabilirsiniz.  Yaptığınız haritalar ile kendi arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Mta renk kodları indirerek kodlara ulaşabilirsiniz. 

 

Roleplay

Realite yaşama uyarlanan server türüdür. Oyunda güven müdürlüğü, hastahane, haber firması gibi kuruluşlar yer alır, bu kuruluşlara katılmak için tek teste tabi tutulursunuz ve testi geçebilirseniz o kuruluşun tek azası olabilirsiniz.
Dayz

Yerlerden eşya toplayarak gelişebildiğiniz server türüdür. birçok yerden otomobil bulup sürmeniz olasıdır ama arabanın parçalarını sizin tamamlamanız gerekiyor.
Destruction Derby

u server türünde emel arabalara çarparak suya düşürmektir. 
Oyunda çoğu yerde arabanıza efor katacak ve onarım edecek eşyalar yer alır, bu eşyaların üzerinden geçerek faydalanabilirsiniz.

MTA san andreas ile bir çok çevrim içi kullanıcıyla birlikte oyun oynayabilirsiniz. 

Mta san andreas hangi windows işletim sisteminde geçerlidir ?

Mta San Andreas Windows 7 

Mta San Andreas Xp/Vista desteklemektedir.

 

Oyun hakkında geliştiricinin form sitesi mevcuttur. Bu form sitesinde yama hakkında detaylı bilgiler sunulmaktadır. 

 

 

No tags for this post.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *