Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11, NetherRealm doğrulusunda uzun senelerdir doğrulusunda geliştirilmeye devam edilen kavga oyunu olarak karşımıza...

Mortal Kombat 11, NetherRealm doğrulusunda uzun senelerdir doğrulusunda geliştirilmeye devam edilen kavga oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.
Warner Bros doğrulusunda yayınlanan yapım, şu zamana kadar kendisinde barındıdığı vahşet düzeyi ile oyuncuların alakasını çekmeyi başarmıştı.
Unreal Engine 3 ile tasarlanan Mortal Kombat 11, 2.5D kavga oyunu olarak dile getirilmektedir.
Serinin değişmezleri Fatality ve Brutality hareketleri Mortal Kombat 11 ile geri dönerken, henüz evvel görmediğimiz Fatal Blow ve Krushing Blow hareketleri oyuna eklenmektedir.
Fatal Blow, rakibinize devasa zarar vermenizi gerçekleştiren tek hareket olarak görülmektedir; fakat Fatal Blow hareketinin yanlızca canınızın %30 altına inmesi halinde kullanılabildiği aktarıldı.
Mortal Kombat 11 içinde bulunan Krushing Blow hareketinin, belirli gereksinimlerin adına getirilmesi halinde kullanılabildiği, kendisine ilişkin sinematiği yer aldığı söylenenler arasında konumunu aldı.
Mortal Kombat 11 ile tanıtılan başka farklılık ise Gear sistemi oldu.
Daha evvel NetherRealm Studio’nun ilerlettiği Injustice 2’de sarfedilen Gear sistemi, karakterlere kosmetik olarak farklılıklar katıyordu.
Aynı düzenin Mortal Kombat 11 için de kullanılacağı igade edildi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *