KingoRoot for Tanımsız

KingoRoot
HEMEN İNDİR

KingoRoot for PC, Android cihazınızı kullanma şeklinizi değiştirir. Birçok Android kullanıcısı için, Android fabrika ayarları sınırlı bir performans ve işletim sistemini daha da fazla sürükleyen gereksiz programlar sunar. ROOT , telefonunuzu istediğiniz gibi kullanmanızı ve pil ömründen tasarruf etmenizi sağlar ve bu araçla telefonunuzun performansını artırır.

Köklenme nedir?
Tüm Android aygıtları Linux çekirdeğini kullanarak çalışır: telefonlar mağazalara gönderildiğinde, hangi özelliklerin erişilebilir olduğu ve yüklenebilecek ve kaldırılabilen yazılımlar üzerinde bir sınır vardır. Bir cihazın sahibi sistem yöneticisi değil; sonuçta işletim sisteminin parametrelerini belirleyen üreticidir. KingoRoot , sahibine telefon üzerinden tam kontrol sağlamak ve yazılım sistemlerine tam erişim sağlamak için eksik Linux yazılımı yükler ; bu şekilde en yüksek başarı oranına ve en düşük riske sahip sistemdir. Yüklendikten sonra, cihaz sahipleri cihazlarının üzerinde tam kontrol sahibi olurlar. istedikleri herhangi bir yazılımı kurabilir ve silebilir , hatta tüm işletim sistemini bile değiştirebilir. Sistem bir PC üzerinden kurulabilir, ancak Android sürümünü Android ile de doğrudan telefona yükleyebilirsiniz.

Telefon Performansını Hızlandırır
Android cihazlarda gereksiz dosyaların gereksiz miktarı KingoRoot’u kullanmak için yeterince iyi bir sebeptir; Bunları silebilmek, performansı hızlandıracak ve yazılıma daha fazla erişim , ek bir avantajdır. Alternatifler arıyorsanız, Super Root Android veya Root Android cihazlarını da denemek isteyebilirsiniz. Lütfen bu işlemin cihazınızı riske atabileceğini ve zarar verebileceğini unutmayın, bu yüzden kullanırken dikkatli olun.

Ulaşım linki; https://www.programtr.net/kingo-root/

No tags for this post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir