itfaiye oyunu
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciRoadster Inc - 3D Games Action & Simulation
  • DilTürkçe

itfaiye oyunu

itfaiye oyunu indir, ücretsiz itfaiye En gerçekçi FDNY itfaiyeci kamyon simülatörü ilgi edin. NYC İtfaiyesinin çağdaş itfaiye aracının sürüş tadını çıkartın

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan0.0

itfaiye oyunu indir, ücretsiz itfaiye En gerçekçi FDNY itfaiyeci kamyon simülatörü ilgi edin. NYC İtfaiyesinin çağdaş itfaiye aracının sürüş tadını çıkartın. Bu itfaiye aracı oyunlarında suçsuz hayatlar riziko altında. Böylece 911 itfaiye ve NY City süratli acil müdahale 911 kurtarma hizmeti mermi başlar.

İtfaiyeci olmak tehlikeli tek iştir.

Yangın kurtarma simülatörü oyununda yangın acil vaziyet simülasyonuna yanıt vermeye hazır olmalısınız. Itfaiye aracı sürüş kurtarma 911 itfaiye oyunları oyna ve itfaiye aracı sürüş kurtarma. İtfaiyeci kurtarma aletini al ve bu itfaiye oyununda uyanık kal.

İtfaiye istasyonunda 911 çağrıyı kurtardığınızda yangın acil hallerine müdahale etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Masum sivilleri kurtarın. İtfaiyeci kurtarma kahramanı ol. Bir itfaiye aracı oyununda olağanüstü gerçekçi kontrollerle henüz evvel bu tür tek Amerikan yangın söndürme kamyonuna hiç şahit olmamış olacaksınız.

Amerikan itfaiyeci itfaiyeci oyunumuzda yangın söndürme ekipmanı değildir. Yangın söndürücüler, itfaiye ve merdiven kamyonları gibi muhtelif kurtarma dişlileri var

Bazen de kamyon ve tanker kamyonları taşıyacaklar. Acele! O kurtarma 911 kamyonuna başla ve tehlikeye doğru sür. Senin görevin havai fişekleri söndürmek. 911 kurtarma itfaiyeci kamyonunuz çağdaş tek günlük kurtarma aracıdır.

Yanma yapılarına zorla girebilmek için yangınla maç ekipmanı bulunmaktadır. Aynı vakitte havalandırma, yangın ve kent kurtarma görevleri için hükümlere sahiptir. Kamyondaki yangın merdiveni hidrolik piston koluyla hareket ettirilir.

Bu itfaiye sürücüsü doğrulusunda işletilmektedir. İtfaiyeci kahramanı misyon için çağrıldı. Merdiven kamyonuna tırmanın ve 911 acil müdahale vazifesini yap.

Firehose’u tut ve yangın kurtarma oyununda yanan binalara nihai ver. Kurtarma itfaiye aracı oyunlarında sürün.

Acil vaziyet vaziyetine kısa sürede ulaşın. Yangın acil vaziyet simülasyonlarında eksper şoför ol. Kurtarma itfaiye aracı vazifiyeti üstlen ve NY City’deki yangınları söndürerek sivilleri kurtarmak için Amerikan itfaiyeci misyonlarını bitir.

 

No tags for this post.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *