Gta Türk City

Gta Türk City

Gta türk indir, Gta türk city olarak bilinmektedir. GTA vice city oyunun bir altın yama ile tamamen Türkçeleştirme yapılmıştır.

Puanlama Detayları

  • Ortalama Puan5.0

Gta türk indir, Gta türk city olarak bilinmektedir. GTA vice city oyunun bir altın yama ile tamamen Türkçeleştirme yapılmıştır. Gta Türk, tamamen Türk yapımı bir oyun olma özelliği taşımaktadır. Oyun içerisinde görsel karakter menü, video alt yazıları Türkçeye çevrilmiştir.

gtaturk2 300x168 - Gta Türk
gta türk indir

gtatürk 300x154 - Gta Türk

GTA TÜRK City indir – Açıklama

Gta Türk City yaması, Türkiye’de oynanmış havası yakalanası için oyuna bir çok eklenti katılmış Türkiye’de bir çok marka olan arabalar,sokak tabelaları kıyafet ve dükkanların Türkiye’de ki benzerlerine ulaştırılarak oynanma imkanı sağlanmış Buda bizim oyunda etkinliğimizi attırmıştır. Gta Türk gerçekten eğlenceli bir oyun olup vice city yaması üzerinden çalışmaktadır.

Gta Türk City örnekleme yapıldığında sokak’da en çok rasladığımız arabalar anadol kartal tofaş, murat arabaları ve sokakta insanların üzerinde taraftar formalarının yamaları eklenmiş Galatasaray,Fenerbahçe,Beşiktaş forması giyen insanları görmek mümkün 

Türkiye araba yaması ile gta araba plakalarının Türkiye’deki kullanılan plakalara benzerliği gözümüze çarpmaktadır. Oyunda para dilimi TL olarak işlemektedir. Gazete isimleri Türkiye’de öncü olan gta Türkiye gazetesi isimleri mevcuttur.

GTA Türk City Nasıl Kurulmaktadır?

Gta Türk city bilgisayarınıza indiriyoruz. Bilgisayarınız üzerinde kesinlikle GTA Vice City kurulu olması gerekmektedir.  Yüklediğiniz dosyayı .rar kısmından çıkartarak talimatları uygulamanız yeterlidir.

No tags for this post.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *