GTA: San Andreas
GTA: San Andreas

GTA: San Andreas

GTA: San Andreas (Grand Theft Auto: San Andreas) indirerek, Android telefonunuzda GTA oynamanın keyfini sürebilirsiniz....

GTA: San Andreas (Grand Theft Auto: San Andreas) indirerek, Android telefonunuzda GTA oynamanın keyfini sürebilirsiniz. PC ve mobilde en çok indirilip oynanan GTA (Grand Theft Auto) oyunu. Android telefonda da GTA oyunu oldukça keyifli oluyor. Rockstar Games’in yılların eskitemediği aksiyon macera oyunu Grand Theft Auto: San Andreas’ı bir de mobilde oynayın derim.

Rockstar Games’in 2004 yılında çıkardığı, günümüzde hala oynanan, PC’de de mobilde de büyük bir hayran kitlesi olan açık dünya aksiyon – macera oyunu GTA: Sand Andreas mobil, tüm Android telefonlarda akıcı oynanış sunuyor. Türkçe dil desteği olmamasıyla üzse de mobildeki en iyi çete kurma, çete savaşı oyunlarından biri. Serinin bu oyununda Rockstar Games, San Andreas eyaleti ve Los Santos, San Fierro, Las Venturas ile üç büyük şehrini kapsayan devasa büyüklükte açık dünyasıyla, 70’den fazla oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor.

Aydınlatma geliştirmeleri, zengin renk paleti, geliştirilmiş karakter modellemeleriyle özel olarak mobil platform için tasarlanan, grafik kalitesinin yükseltildiği GTA: San Andreas oyununda ana karakterimiz Carl Johnson. Çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla yaşanmaz yer haline gelen San Andreas’ın Los Santos şehrindeyiz. Karakterimizin annesi katledilmiş, ailesi parçalandı, çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor. Hepsinden kötüsü görevlerini kötüye kullanan iki polis tarafından -cinayet suçlamasıyla- komplo kuruluyor. CJ’in ailesine kurtarmasına, sokakların kontrolünü ele almasına yardımcı oluyoruz.

GTA: San Andreas Mobil (Android) Oyunu Özellikleri:

  • Yüksek çözünürlüklü grafikler, aydınlatmalar, zengin renk paleti, etkileyici karakter modellemeleri
  • Rockstar Social Club Üyeleri’ne özel bulut kayıt özelliği
  • Çift analog stick kontrolleriyle tam kamera ve hareket kontrolü
  • Üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontroller
  • Bluetooth, USB, MoGa kablosuz oyun kumandaları, kontrolcü desteği
  • Ayarlanabilir grafik kalitesi
No tags for this post.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *