CPUBalance

CPUBalance

CPUBalance, küçük ve etkili bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. İşletim sisteminizde çalışan programların arka planda...

CPUBalance, küçük ve etkili bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. İşletim sisteminizde çalışan programların arka planda çalışmalarının önüne geçen ve sistemin tepki sürelerini ölçüp size gösterebilen program ile sisteminizde olup biten herşeyden haberdar oluyorsunuz.

Kullanışlı bir yazılım olan CPUBalance Pro, Bitsum’ın ProBalance teknolojisini kullanarak piyasaya sürdüğü sistem yanıt süresi değerlendirme programı olarak tanımlanabilir. Oldukça minimal boyutlara sahip olan program ile işlemcinizi zorlayan işlemleri takip edebilir ve gerektiği zamanlarda da durdurma işlemi uygulayabilirsiniz. Eğer sisteminizde ProBalance özelliği varsa bu ufak ve çevik yazılım ile birlikte gelişimini sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın çalışma süreçlerini yakından takip etme imkanı sunan CPUBalance Pro’yu mutlaka bilgisayarlarınıza kurmanız gerekiyor. Bilgisayarınızı her açtığınızda otomatik olarak devreye giren programın bu özelliğini dilediğiniz zaman devredışı bırakabiliyorsunuz.

CPUBalance Pro programını ücretsiz olarak indirebilisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *