Asphalt 9: Legends - 2019
Asphalt 9: Legends – 2019’un Arcade Yarış Oyunu

Asphalt 9: Legends - 2019

Vitesi yükselterek Asphalt 8: Airborne yaratıcılarının yeni asfalt yarış oyununda gezegenin en süratli ve en korkusuz sokak yarışı sürücülerine alan oku

Vitesi yükselterek Asphalt 8: Airborne yaratıcılarının yeni asfalt yarış oyununda gezegenin en süratli ve en korkusuz sokak yarışı sürücülerine alan oku

yeni Asphalt Efsanesi ol. Asphalt 9: Legends; farklı oyunlar ile karşılaştırılamaz zira hiçbir oyunda bulamayacağın Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü yapımcıların imzasını taşıyan realite hiper otomobillerden geniş tek yelpaze sunuyor.

Rüya gibi birçok vasıta çevresinden dilediğini seç, dünya genelinde görkemli mekanlarda rakip sürat makineleriyle yarış.

Asfalt üstünde süratli sürüş yeteneklerini ve drift marifetlerini konuştur, hudutlarını şebeke ve yarış pistinde efsane yarışçı durumuna gel!

KONSOL Tecrübesi AVUÇLARINDA A’dan Z’ye bütün detaylarına sadık kalınmış realite otomobil desenleri, HDR teknikleri ve her tek asfalt yarışını gişe rekoru kıran tek filme çeviren baş döndürücü resim ve parçacık efektleri sahibi olan bu hiper gerçekçi yarış oyununa kendisini kaptır.

EN Saygın Otomobil Desenleri Gezegenin en olağanüstü sürat makinelerinin 50’den çoğunu topla. Her tek vasıta, gelmiş geçmiş en cazip Asphalt oyun yelpazesini yaratmak için görselliğe ve yüksek performansa bağlı olarak ilgiyle seçildi.

KİŞİSELLEŞTİRME PARMAKLARININ UCUNDA Ideal otomobil rengi ve materyallerini seçmek için yeni otomobil düzenleyiciyi kullan, oyunlar sana makul olsun.

Ayrıca lastik, jantlar ve henüz birçok ürünün rengini seçerek pistte istediğin manzarası yakalayabilirsin.

ARCADE EĞLENCESİNE KAPIL Nitro şoku inşa etmek için nitro doldur ve ses duvarını aşacak kadar yüksek tek sürat artışına ulaş.

No tags for this post.
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *